TURNAJ NA BOSO

BOSÁ LIGA 3×3

Liga na boso je akce, kdy se hraje bez bot v počtu hráčů 3 na 3 s míčem o velikosti č. 1.

Letos se můžete těšit na turnaj, kde si zahraje neskutečných 40 týmů (tj. 28 TÝMŮ od 15 let a více, 6 TÝMŮ od 6 do 10 let a 6 TÝMŮ od 11 až 15 let), což je úctihodný počet pro 10. ročník Klose Cupu. Výherce si odveze velký putovní pohár. Celá akce proběhne na fotbalovém hřišti v Kostomlatech nad Labem na velmi kvalitním pažitu. Takže pokud budete mít cestu kolem, určitě se zastavte a přijďte fandit.

Po celou dobu turnaje bude k dispozici dětský nafukovací stan se třemi skluzavkami, stánky s občerstvením, nápoji a reklamním zbožím.

Konkrétně: Hlavní stánek s alko a nealko nápoji, stánek s džusy Jumex, stánek Cukrárna Zumřík, stánek s občerstvením.

KLOSE CUP již brzy

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

O KLOSE CUPU

Z HISTORIE

Vše začalo již před sedmi lety. Píše se rok 2014 a v malé středočeské obci Hronětice parta sportovních nadšenců zakládá Ligu na boso. Svižná a zábavná forma fotbalového zápasu tříčlenných týmů a jak napovídá název, všichni jsou bez bot.

16. července 2016 tahle parta odjela na další turnaj bosé ligy, tentokrát do Hřiměždic. Bohužel domů už se nevrátili všichni.  V následujícím roce se název akce

NA POČEST TRAGICKY ZEMŘELÉHO KAMARÁDA LUKÁŠE KLOSOVSKÉHO MĚNÍ NA KLOSE CUP.

Se změnou názvu přišla i změna konceptu akce. K úloze sportovní a zábavné se zařadila další, a to charitativní. V roce 2017 Klose Cup začal pomáhat mladým lidem s těžkými úrazy.

Klose Cup naplno podporuje Jakub Kohák. Spolu s ním také další známé osobnosti, jako například Eva Holubová, Jan Koller, Martin Fenin, Tary, Jiří Mádl, Matěj Ruppert, Petr Svěcený, Vojtěch Bernatský, David Kalivoda, Tomáš Zástěra, Ondřej Ruml, skupina Tatabojs, a mnoho dalších.

První, komu jsme v roce 2017 pomohli, byl Jirka, jemuž jsme darovali 30 000 Kč. V dalším roce jsme pomohli Danovi, a to 50 000 Kč. V následujícím roce 2019 jsme pomoc zmíněným mladým klukům zopakovali a darovali jsme 70 000 Kč. Klose Cup se těšil čím dál větší oblibě a my chtěli pomáhat ještě víc.

V roce 2020 se jeho konání přesunulo do nedaleké větší obce Kostomlaty nad Labem, a sice na hlavní hřiště TJ Sokol Kostomlaty nad Labem. Akce byla velkolepá nejen počtem družstev, fanoušků, diváků, konáním fantastických koncertů skupin Roxor a UDG, ale také celkovou vybranou částkou. Ve spolupráci s Kontem bariéry jsme malé Emičce předali šek na neuvěřitelných 225 561 Kč.

KLOSE

BuĎte s námi ve spojení

kontaktujte nás

Sledujte nás na INSTAGRAMU a FACEBOOKU

1 + 12 =