GALERIE KLOSE CUPU

POJĎTE SI TO PROHLÉDNOUT

Pojďme se poohlédnout za tím, jak probíhaly všechny uskutečněné ročníky akce „KLOSE CUP – liga na boso – 3×3“. Najdete zde fotografie a videa nejen z turnaje, ale i z koncertů, které následovaly vždy po turnaji v Bosé lize. A hlavně i to nejdůležitější, kvůli čemu celou akci děláme a to je sbírka, dražba a následné předání vybraných peněz formou šeku pro vybranou osobu daného ročníku Klose Cupu.

 

VIDEO Z KLOSECUP 2021

Stále zvažujete jestli se přihlásit? Nevíte co Vás tu čeká? Tak si pojďte pustit tenhle malý sestřih z #KloseCup2021. Večer jsme si užili koncert s Eddie Stoilow, Atmo a Jakub Děkan. A věřte, byla to opět senzace.

TURNAJ – KLOSE CUP 2021

#KloseCup2021 Velice povedený 9. ročník Klose Cup turnaje, kde si vybralo neuvěřitelnývh 237.600 Kč pro Miu a Tobíka. Turnaje se zúčastili i známější tváře jako Jakub Kohák, Richard Genzer nebo parkouristi Tary, Jan Hanko a Jay Fox

KONCERT UDG 2020

Historicky první, ale velice povedený koncert v Kostomlatech nad Labem jsme si náležitě užili s kapelou UDG a její předkapelou Roxor. Jen se podívejte na ty spokojené tváře.

TURNAJ – KLOSE CUP 2020

Turnaj v bosé lize s výtěžkem 225.561 Kč se konal v Kostomlatech nad Labem a částka byla věnována malé Emičce.

TURNAJ – KLOSE CUP 2019

6. Klose Cup, byl poslední turnaj na fotbalovém hřišti v Hroněticích. Na této akci jsme vybrali krásných 85.000 Kč pro Daniela.

TURNAJ – KLOSE CUP 2018

5. ročník Klose Cupu se konal v Hroněticích. Podporu a následnou spolupráci s Klose Cup turnajem přijal Jakub Kohák, kterému děkujeme!

TURNAJ – KLOSE CUP 2017

4. turnaj v Hroněticích, tentokrát již s názvem Klose Cup, na počest tragicky zemřelého kamaráda Lukáše Klosovského. Více na stránce O Klose Cupu

DĚTSKÝ TURNAJ – KLOSE CUP 2017

Pár fotek z dětského turnaje

TURNAJ – LIGA NA BOSO 2016

Fotky ze 3. turnaje – Hronětice

TURNAJ – LIGA NA BOSO 2015

Fotky z 2. turnaje – Hronětice

TURNAJ – LIGA NA BOSO 2014

Fotky ze 1. turnaje – Hronětice

KLOSE

BuĎte s námi ve spojení

kontaktujte nás

Sledujte nás na INSTAGRAMU a FACEBOOKU

7 + 14 =